Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F.J. Koningsveld

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2010 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-12-2005 tot 30-06-2010.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-09-2011.
Voorzitter
Gestart op 01-07-2011.
Revieuwer, BOPZ
Gestart op 01-01-2010.
Lid Werkgroep, expertmeeting jeugdrecht
Gestart op 01-01-2007.
Lid
Gestart op 01-10-2006.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2005.
Lid Commissie van Toezicht Kijvelanden
Gestart op 01-07-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2021:13057

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4257

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:7600

Lezen
ECLI:NL:RVS:2016:1640

Lezen
ECLI:NL:RVS:2016:893

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2015:6948

Lezen
ECLI:NL:RVS:2014:4170

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2014:2400

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2013:6342

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2013:BZ9631

Lezen