Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.dr.mr. E. Lutjens

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 03-11-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-12-2002 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Advocaat
Gestart op 01-01-2005.
Adviseur
Gestart op 01-01-2003.
Commissaris
Gestart op 01-01-2003.
Hoofdredacteur
Gestart op 01-01-2003.
Hoogleraar Pensioenrecht
Gestart op 01-01-2003.
Lid
Gestart op 01-01-2003.
Lid bestuur
Gestart op 01-01-2003.
Lid Hoofdbestuur
Gestart op 01-01-2003.
Redacteur diverse uitgaven met name: Pensioenjurisprudentie, Pensioencompendium, Pensioenwijzer, Pensioenwetgeving
Gestart op 01-01-2003.
Voorzitter Bestuur NWF
Gestart op 01-01-2003.
Voorzitter Commissie Jury en Reglementen (KNWU)
Gestart op 01-01-2003.
Voorzitter werkgroep Veiligheid
Gestart op 01-01-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2022:3851

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3609

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2013:BZ1123

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2010:BM1377

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2012:BY4671

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2012:BX9792

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2010:BO6473

Lezen
ECLI:NL:RBBRE:2012:BX2990

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2010:BL1742

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2010:BL7120

Lezen