Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.A.M. Raaijmaakers-Rottier

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2022 tot 31-01-2022.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2021 tot 31-12-2021.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-08-2021.
Rechter
Van 16-11-2010 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2010 tot 15-11-2010.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Treasurer
Van 21-06-2007 tot 04-07-2021.
Collectecoördinator Bergen op Zoom
Van 25-11-2014 tot 16-07-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2016:8494

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:133

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:3273

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2016:2880

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:8759

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:6953

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2015:2783

Lezen