Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.J. Roos

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-01-2022.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 29-06-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2006 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2012 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-09-2005 tot 31-12-2011.
Rechter
Van 25-04-2001 tot 31-08-2005.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-08-2000 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 15-08-2000 tot 24-04-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-08-2000 tot 24-04-2001.

Nevenbetrekkingen

Contactpersoon klachtenregeling
Gestart op 01-09-2018.
Voorzitter vereniging van eigenaars
Gestart op 01-01-2017.
Tuchtrechtspraak
Gestart op 10-06-2016.
Freelance docent
Gestart op 01-09-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-11-2015 tot 01-01-2018.
Freelance docent
Van 26-05-2011 tot 01-01-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:5319

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:5080

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:3632

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:3280

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2870

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2873

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1356

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1104

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1103

Lezen
ECLI:NL:RVS:2013:2590

Lezen