Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. F.C.J.E. Meeuwis

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-02-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-01-2013.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-03-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2003 tot 29-02-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 19-06-2002 tot 01-09-2003.

Nevenbetrekkingen

Coachingsactiviteiten
Gestart op 01-05-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Steuncomité bibliotheek Oirschot
Van 27-06-2017 tot 01-03-2020.
Bestuurslid
Van 01-08-2013 tot 01-03-2020.
Docent
Van 01-01-1997 tot 01-03-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:1680

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3680

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3548

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3042

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3041

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3039

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3040

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1227

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:6014

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4535

Lezen