Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.S. de Vries

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-03-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 28-02-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-05-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-07-2017 tot 24-06-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2016:9857

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:9876

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:6119

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:6114

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2014:13121

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:1713

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:1714

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:1602

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:1603

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2014:4638

Lezen