Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.M. Dölle

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-04-2017.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-01-2014 tot 30-04-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-11-2006 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 04-05-2000 tot 31-10-2006.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1999 tot 03-05-2000.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-04-1996 tot 03-05-2000.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1993 tot 31-03-1999.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie MCL
Gestart op 01-03-2021.
Lid van de Raad van Advies van de kinder- en jongerenrechtswinkel
Gestart op 12-12-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter Klachtencommissie I
Van 01-05-2014 tot 01-04-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:7458
03-08-2021
ECLI:NL:GHARL:2018:5879
26-06-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:5792
25-06-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:5595
18-06-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:5027
04-06-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:5019
04-06-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:4019
30-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3773
23-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3777
23-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3647
19-04-2018