Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.W. van Zuijlen

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-07-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Raadsheer
Van 01-06-2010 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2009 tot 31-05-2010.
Rechter
Van 01-04-2008 tot 31-05-2010.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2003 tot 31-03-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2007 tot 31-03-2008.

Nevenbetrekkingen

Kernopleider
Gestart op 01-02-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend lid
Van 01-05-2011 tot 30-04-2017.
Examinator Opleiding Gerechtstolken
Van 01-06-2014 tot 31-12-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:3228

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:3227

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2613

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2612

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2117

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2116

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1321

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:877

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:744

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11770

Lezen