Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D.P. Ruitinga

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-08-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2004 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2004 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 05-08-2002 tot 31-08-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-02-2002 tot 31-08-2004.
Rechter
Van 01-09-1999 tot 04-08-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 21-02-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-11-2001 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 27-07-1988 tot 31-08-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-08-1992.
Gerechtsauditeur
Van 05-06-1987 tot 26-07-1988.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-03-1987 tot 26-07-1988.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Geschillencommissie
Gestart op 01-01-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2018:858

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:9774

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:5655

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:1769

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:7954

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:3506

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:3451

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:11988

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:718

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:11544

Lezen