Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A. Smeeïng-van Hees

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-03-2005 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-01-1997 tot 28-02-2005.
Rechter
Van 09-10-1990 tot 31-12-1996.
Gerechtsauditeur
Van 18-07-1989 tot 08-10-1990.
Rechter-plaatsvervanger
Van 18-07-1989 tot 08-10-1990.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1985 tot 17-07-1989.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Beroep Tuchtrecht Banken
Gestart op 01-03-2017.
Bestuurslid
Gestart op 26-05-2014.
Plaatsvervangend lid-jurist
Gestart op 11-11-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Beroep
Van 09-03-2009 tot 01-07-2017.
Lid Commissie van Beroep Financieel Klachteninstituut
Van 07-05-2014 tot 16-11-2020.
Lid van een Commissie van Beroep
Van 19-12-2018 tot 19-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:2876
27-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:2886
27-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:2490
16-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:2193
07-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1966
01-03-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1710
21-02-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1478
15-02-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1381
13-02-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1091
01-02-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:1006
31-01-2018