Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. Jansen

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2010 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-12-2005 tot 30-06-2010.
Rechter
Van 01-09-2004 tot 30-11-2005.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2003 tot 31-08-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2003 tot 31-08-2004.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter College van Beroep voor de examens
Gestart op 01-10-2012.
Vicevoorzitter Raad van Discipline
Gestart op 01-09-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Onafhankelijk voorzitter van de Klachtencommissie
Van 01-05-2015 tot 31-07-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:3342

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3292

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:4121

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:4794

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:4486

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:2369

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1498

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:1392

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1827

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1463

Lezen