Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P. Krepel

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-05-2006 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-10-1996 tot 30-04-2006.
Gerechtsauditeur
Van 30-09-1995 tot 30-09-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 22-11-1994 tot 30-09-1996.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2018:1163

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:159

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6152

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5137

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:4972

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3942

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3458

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3276

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3199

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:2388

Lezen