Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. Iedema

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-06-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-06-2014 tot 31-05-2015.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-05-2015.
Rechter
Van 01-06-2010 tot 31-12-2012.
Advocaat-generaal
Van 01-07-2008 tot 31-05-2010.
Advocaat-generaal
Van 01-09-2006 tot 01-07-2008.
Officier van Justitie
Van 01-09-2006 tot 30-06-2008.
Officier van Justitie
Van 01-02-2003 tot 31-08-2006.
Officier van Justitie
Van 01-02-2002 tot 31-01-2003.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1997 tot 31-01-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2000 tot 31-08-2001.

Nevenbetrekkingen

Raadslid bij de Raad voor Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming. Afdeling rechtspraak.
Gestart op 01-02-2016.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-10-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van een commissie van beroep voor het bijzonder onderwijs
Van 01-09-2013 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1663

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:2063

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1976

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1974

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1967

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1775

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1774

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1773

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1649

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1644

Lezen