Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. L.M. Coenraad

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-07-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2018 tot 30-06-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-02-2010 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-04-2006 tot 01-05-2010.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-09-2016.
Docent
Gestart op 01-12-2015.
Docent
Gestart op 01-09-2015.
Hoogleraar Privaatrecht in het bijzonder Conflictoplossing
Gestart op 01-09-2011.
Docent
Gestart op 01-01-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-01-2009 tot 01-07-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:193

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:493

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5172

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:515

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2016:5465

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2016:2142

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2015:5365

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2015:5373

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2015:4805

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2015:1267

Lezen