Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. B.J.M.P. Cremers

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 15-04-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 03-11-2004 tot 15-03-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-10-2002 tot 08-06-2004.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-08-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-05-2018 tot 26-04-2019.
Voorzitter Dagelijks Bestuur
Van 01-06-2016 tot 01-04-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2017:9617

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:514

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2015:3920

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2013:BZ9854

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2013:CA1137

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2011:BQ5672

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2011:BQ6770

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2012:BV9706

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2011:BU7424

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2012:BY6269

Lezen