Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.C. Makkink

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-05-2015 tot 31-08-2021.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-04-2015.
Raadsheer
Van 15-05-2006 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 07-12-2004 tot 14-05-2006.

Nevenbetrekkingen

Lid van de raad van advies van het Van der Heijden Instituut van de Radboud Universiteit
Gestart op 11-01-2021.
Bestuurslid
Gestart op 11-09-2020.
Docent
Gestart op 01-01-2020.
Docent
Gestart op 01-10-2019.
Docent
Gestart op 01-11-2018.
Docent
Gestart op 01-06-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Docent burgerlijk procesrecht bij Law Firm School
Van 23-09-2014 tot 01-11-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:723

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:719

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:724

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:734

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:740

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:735

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:733

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:738

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:742

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:725

Lezen