Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.B. Kamminga

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-10-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-09-2021.
Raadsheer
Van 01-09-2003 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 07-10-2002 tot 31-08-2003.

Nevenbetrekkingen

Vice-voorzitter Advies Commissie Bezwaarschriften
Gestart op 01-10-2011.
Docent, examenmaker- en examencorrector
Gestart op 01-01-1990.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1476

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:816

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:813

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:571

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:456

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:453

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4033

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:54

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3950

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:23

Lezen