Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. J.H. Kuiper

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 31-12-2002 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-11-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 31-12-2002 tot 31-10-2008.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-08-2000 tot 30-12-2002.
Rechter
Van 10-03-1998 tot 30-12-2002.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1997 tot 09-03-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-10-1994 tot 09-03-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1991 tot 31-03-1997.

Nevenbetrekkingen

Lid van de Raad van Toezicht van de Groninger leergang Arbeidsrecht
Gestart op 01-03-2019.
Plv. Voorzitter Adviescommissie van Bezwaar en Beroep
Gestart op 01-01-2017.
Voorzitter Commissie Klokkenluidersregeling Hanzehogeschool
Gestart op 01-01-2016.
Klachtenbehandelaar meldpunt aanbesteden
Gestart op 01-10-2013.
Lid
Gestart op 01-12-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Klachtencommissie Antonius Zorggroep
Van 06-12-2017 tot 31-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:3144

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1307

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8167

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8143

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8134

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7988

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7465

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5894

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5396

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4263

Lezen