Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.H.F. van Vugt

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2018.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2014 tot 01-01-2018.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2013.
Rechter
Van 01-10-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-08-2003 tot 30-09-2004.

Nevenbetrekkingen

Bindend adviseur
Gestart op 01-04-2021.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2020.
Docent
Gestart op 01-10-2017.
Docent
Gestart op 01-11-2015.
Docent
Gestart op 01-01-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Lid/ plv voorzitter
Van 04-03-2013 tot 01-08-2018.
Lid toetsingscommissie Insolad
Van 18-03-2013 tot 01-08-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:4649

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4660

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4114

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3119

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2897

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2507

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1530

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:2385

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:1627

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:1104

Lezen