Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.Y.H.G. Erkens

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 27-09-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 07-03-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter College van Toelating Register van Gerechtelijke Deskundigen (LRGD)
Gestart op 26-06-2020.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2018.
Voorzitter commissie Wetenschappelijke Integriteit
Gestart op 01-01-2018.
Voorzitter commissie wetenschappelijke integriteit
Gestart op 01-01-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2018:3121

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:2083

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2016:8596

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2016:7542

Lezen