Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. R.M. Troost

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2015.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 15-07-2014.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2015.
Rechter
Van 01-10-2004 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2003 tot 30-09-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2003 tot 30-09-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2000 tot 30-09-2004.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-1997 tot 30-09-2001.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-06-2015 tot 01-08-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:2966

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:2892

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2022:33

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:6432

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2021:6433

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:4074

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:2339

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:233

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:9376

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:8005

Lezen