Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A. Kuijer

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 15-02-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 14-02-2019.
Raadsheer
Van 01-05-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2012 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 30-04-2012.
Vice-president
Van 01-02-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 30-01-2002 tot 31-01-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 12-09-2000 tot 29-01-2002.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Advies
Gestart op 25-06-2019.
Werkzaamheden als auteurslid/lid van de redactie van de uitgave Modellen voor de Rechtspraak
Gestart op 01-01-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Docent cursus Verdieping strafrecht
Van 07-06-2013 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1422

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1361

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1360

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1362

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1350

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1356

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1267

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1242

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1210

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1151

Lezen