Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. D.H. Steenmetser-Bakker

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-08-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 20-11-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-07-2017.
Rechter
Van 01-10-2004 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-12-2003 tot 30-09-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2003 tot 30-09-2004.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-04-2014 tot 01-02-2020.
Lid College van Beroep
Van 06-09-2017 tot 06-09-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:3578

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:4513

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:2687

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:11338

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:8638

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:5953

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:107

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2013:12596

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2013:12578

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2013:BZ9120

Lezen