Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.M. Ludwig

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-04-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2018 tot 31-03-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 16-06-2004 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-05-1995 tot 30-06-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 14-02-1994 tot 30-04-1995.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Vrijwilliger
Van 01-11-2013 tot 16-03-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2022:241
13-05-2022
ECLI:NL:CBB:2022:248
13-05-2022
ECLI:NL:CBB:2022:207
02-05-2022
ECLI:NL:CBB:2022:206
02-05-2022
ECLI:NL:CBB:2022:176
13-04-2022
ECLI:NL:CBB:2022:119
14-03-2022
ECLI:NL:CBB:2022:95
04-03-2022
ECLI:NL:CBB:2022:73
14-02-2022
ECLI:NL:CBB:2022:70
11-02-2022
ECLI:NL:CBB:2022:71
11-02-2022