Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.C.W.M. Moesker

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 24-04-1992 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-01-1998 tot 01-06-1999.

Nevenbetrekkingen

Mede-auteur Tekst & Commentaar der Wabo
Gestart op 01-12-2010.
Lid Redactieraad
Gestart op 01-04-2008.
Lid Raad van Advies
Gestart op 01-10-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van het College van Beroep en Bezwaar
Van 26-01-2012 tot 01-07-2020.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.