Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. L.J.C. Hangx

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-03-2008 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2006 tot 29-02-2008.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-07-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter medezeggenschapsraad
Van 01-05-2010 tot 01-09-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2016:3002

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:2981

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:2800

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:2797

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:2803

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:1779

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:1565

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:1564

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:1568

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2016:1522

Lezen