Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.D.S.L. Bosch

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-05-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-04-2020.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2010 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-01-2008 tot 31-12-2009.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 28-11-2006 tot 31-12-2007.
Vice-president
Van 01-10-2000 tot 31-12-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 25-02-1993 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 15-11-1993 tot 30-09-2000.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter College van Beroep voor de Examens
Gestart op 01-10-2016.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Comité van Aanbeveling
Van 15-04-2008 tot 16-05-2016.
Plaatsvervangend voorzitter college van beroep voor de examens
Van 01-01-1990 tot 01-10-2016.
Bestuurslid / secretaris
Van 30-03-1993 tot 28-02-2017.
Voorzitter
Van 11-05-2015 tot 03-11-2020.
Lid commissie van aanbeveling wetenschappelijk project
Van 31-03-2017 tot 01-01-2021.
Voorzitter
Van 10-03-2014 tot 01-01-2021.
Bestuurslid (Voogd)
Van 01-01-2001 tot 01-01-2021.
Eigenaar
Van 01-04-2014 tot 25-01-2021.
Voorzitter klachtencommissie
Van 01-02-2010 tot 01-03-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:4810

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4615

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4340

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4108

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3769

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3606

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3373

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3375

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3231

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3225

Lezen