Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. K.I. De Jong

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-05-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-04-2022.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-04-2022.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2008 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-11-2001 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-05-2000 tot 31-10-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-05-2000 tot 31-10-2001.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-09-2019.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 20-03-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Van 23-09-2013 tot 22-09-2016.
Lid Raad van Toezicht
Van 11-06-2012 tot 01-01-2020.
Lid Raad van Toezicht
Van 24-04-2013 tot 23-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:890

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:1706

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:11595

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4097

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:4583

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2012:5968

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2012:BV7704

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2010:BO3914

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2011:BU9343

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2011:BQ9142

Lezen