Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. P. van Essen

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2015 tot 01-02-2017.
Rechter
Van 01-03-2008 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-09-2002 tot 29-02-2008.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2001 tot 31-08-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-08-2001 tot 31-08-2002.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid organiserend comite 4 mei viering (Den Haag i.s.m. Defensie)
Van 01-04-2012 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:2844

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2771

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:526

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:12821

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:13951

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:11497

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:10566

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:9179

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:9931

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:8156

Lezen