Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.H. Meijer

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-06-2004 tot 01-09-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 04-07-1994 tot 30-06-2007.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 30-09-1993 tot 03-07-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-01-1993 tot 03-07-1994.

Nevenbetrekkingen

Eigenaar
Gestart op 01-01-2019.
Spreker
Gestart op 21-03-2015.
Docent
Gestart op 10-04-2014.
Docent strafrecht
Gestart op 01-11-2012.
Auteur strafrecht Praktijkwijzer Strafrecht
Gestart op 01-01-2009.
Gastdocent
Gestart op 01-10-2005.
Docent
Gestart op 01-01-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Verzorgen van theatercolleges
Van 01-09-2016 tot 01-01-2019.
Gastdocent
Van 01-01-2016 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:1901

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1898

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1780

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1783

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1188

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1027

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1015

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1028

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1022

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1025

Lezen