Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C.J. Waterbolk

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-05-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-05-2015 tot 31-03-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 08-10-2013 tot 31-12-2015.
Raadsheer
Van 01-03-2009 tot 30-04-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-04-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2009 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2004 tot 28-02-2009.
Rechter
Van 01-01-1995 tot 31-08-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 17-08-1992 tot 31-12-1994.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CBB:2018:225

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:16420

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2650

Lezen
ECLI:NL:CBB:2018:37

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1920

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1921

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1919

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1580

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1183

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1010

Lezen