Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.J.M.E. Arpeau

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2022.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-01-2022.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-10-2002 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-05-1997 tot 30-09-2002.
Rechter
Van 27-07-1991 tot 30-04-1997.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 19-12-1991 tot 30-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-09-1990 tot 26-07-1991.

Nevenbetrekkingen

Deelnemer pool van voorzitters voor het voorwaardenoverleg
Gestart op 28-09-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Adviserend lid CCA voor richtlijn pakketreizen
Van 01-12-2013 tot 01-01-2018.
Plaatsvervangend lid
Van 28-01-2000 tot 28-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1418

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:948

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3286

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2743

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2698

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2161

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:4377

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:4004

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3717

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3323

Lezen