Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. K. Bunk

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-07-2009 tot 31-12-2012.
Officier van Justitie
Van 01-05-1992 tot 30-06-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2009 tot 30-06-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2008 tot 01-07-2008.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-05-1991 tot 30-04-1992.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter college van appèl
Gestart op 15-05-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-2008 tot 31-12-2017.
Lid Raad van Toezicht
Van 01-07-2011 tot 01-07-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2021:3371

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:3376

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2332

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2169

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2173

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2178

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:2058

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1229

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:656

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4800

Lezen