Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.S.G.N.A.I. van de Griend

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-02-2014.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-10-2013 tot 31-01-2014.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-09-2013.
Raadsheer
Van 01-08-2006 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 18-05-2006 tot 31-07-2006.
Rechter
Van 14-10-2003 tot 31-07-2006.
Gerechtsauditeur
Van 14-10-2002 tot 13-10-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 14-10-2002 tot 13-10-2003.
Gerechtsauditeur
Van 25-11-1997 tot 13-10-2002.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent onderdeel exceptieve verweren
Van 01-01-2015 tot 01-01-2017.
Docent gastcollege voor studenten rechtsgeleerdheid
Van 01-01-2018 tot 01-01-2020.
Lid van de Eurogroep (kennisgroep Europeesrecht)
Van 01-04-2014 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:1073

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:1044

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:1030

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:1016

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:998

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:999

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:1015

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:1004

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:1003

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:1005

Lezen