Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.P.H.M. Severeijns

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-10-2019.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-04-2017 tot 30-09-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2018 tot 30-09-2019.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2017.
Rechter
Van 07-05-1999 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 09-04-1998 tot 06-05-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 02-10-1995 tot 08-04-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1992 tot 08-04-1998.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurlid
Van 01-01-2018 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:1863

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1698

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:9424

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:9423

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2808

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2807

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2555

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2197

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2075

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:2045

Lezen