Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.V. Polak

Beroepsgegevens

Vice-president
Gestart op 01-10-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-09-2012 tot 30-09-2020.

Nevenbetrekkingen

Docent internationaal privaatrecht
Gestart op 01-06-2015.
Plaatsvervangend raadsheer, raadsheer en president
Gestart op 04-11-2013.
Lid van het curatorium van de leerstoel ‘Prof. Mr H.G. Schermers’
Gestart op 01-01-2010.
Lid van de raad van bestuur
Gestart op 01-01-2004.
Lid Staatscommissie voor het internationaal privaatrecht
Gestart op 01-01-1995.
Lid van het bestuur
Gestart op 01-01-1993.
Lid van het comité van aanbeveling
Gestart op 01-01-1993.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2010 tot 16-05-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:981

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:984

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:931

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:926

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:895

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:889

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:868

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:870

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:872

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:861

Lezen