Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R. Krijger

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-07-2020.
Raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-08-2006 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 23-02-2000 tot 31-07-2006.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-04-1998 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-04-1998 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-04-1998 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 11-03-1994 tot 22-02-2000.
Gerechtsauditeur
Van 01-01-1993 tot 10-03-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 03-12-1992 tot 10-03-1994.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2022:1695

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:1697

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2613

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2612

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:875

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:4495

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:4497

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1357

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1344

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1335

Lezen