Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.P.A. van Engelen

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2014 tot 31-12-2019.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2013.
Raadsheer
Van 01-08-2009 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 13-11-1998 tot 31-07-2009.
Rechter
Van 01-05-1990 tot 12-11-1998.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 19-12-1991 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-1987 tot 30-04-1990.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-1987 tot 30-04-1990.
Gerechtsauditeur
Van 24-03-1986 tot 30-04-1987.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1506

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1005

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:954

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:828

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:829

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:620

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4173

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3099

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3093

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3023

Lezen