Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. F.J.P.M. Haas

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 10-03-2008 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-01-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-10-2008 tot 31-12-2008.
Raadsheer
Van 24-09-1997 tot 30-09-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 17-12-1997 tot 10-03-2008.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 24-12-1996 tot 31-12-2001.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 16-10-1995 tot 23-09-1997.
Rechter
Van 12-05-1993 tot 23-09-1997.
Gerechtsauditeur
Van 01-06-1989 tot 11-05-1993.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-1989 tot 11-05-1993.

Nevenbetrekkingen

Verzorger cursus formeel belastingrecht
Gestart op 01-01-2019.
Voorzitter examencommissie register belastingadviseurs
Gestart op 01-04-2017.
Docent
Gestart op 01-01-2011.
Docent
Gestart op 01-01-2011.
Docent
Gestart op 01-09-2004.
Auteur
Gestart op 01-01-2001.
Docent
Gestart op 01-06-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Verzorgen cursus formeel belastingrecht
Van 01-10-2013 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:1518

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:263

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:171

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:170

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4947

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4411

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:4377

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:3866

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:3096

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:1966

Lezen