Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. J.J.H.M. van Gennip

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-08-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-05-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid van R.V.T.
Gestart op 01-05-2018.
Voorzitter R.V.T.
Gestart op 01-05-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de raad van commissarissen
Van 01-11-2008 tot 01-11-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:670
04-04-2018
ECLI:NL:GHDHA:2018:665
04-04-2018
ECLI:NL:GHDHA:2017:1435
22-05-2017
ECLI:NL:GHDHA:2017:1437
22-05-2017
ECLI:NL:GHDHA:2016:3686
13-12-2016
ECLI:NL:GHDHA:2016:3533
29-11-2016
ECLI:NL:GHDHA:2015:3751
04-01-2016
ECLI:NL:GHDHA:2015:622
24-03-2015
ECLI:NL:GHDHA:2014:3290
14-10-2014
ECLI:NL:GHDHA:2014:2893
29-08-2014