Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.J. Bade

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 06-12-2016.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2016.
Senior rechter
Van 01-02-2007 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 27-10-1994 tot 31-01-2007.
Gerechtsauditeur
Van 20-04-1993 tot 26-10-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 13-02-1993 tot 19-04-1993.

Nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter vand e klachtenonderzoekscommissie van het AvL
Gestart op 01-01-2020.
Adviserend lid (jurist) van het College voor het Opzicht van de Protestante Kerk Nederland
Gestart op 12-05-2019.
Voorzitter
Gestart op 01-01-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-1998 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:2609

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2608

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2389

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2304

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:2305

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:11271

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10664

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10660

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:9599

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:9058

Lezen