Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. L.C. Bosch

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2020.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 16-11-1987 tot 30-06-2007.
Officier van Justitie
Van 01-02-1986 tot 15-11-1987.
Substituut-officier van Justitie
Van 12-02-1985 tot 31-01-1986.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-1978 tot 11-02-1985.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2017:2750

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:4403

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:3014

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:626

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2015:522

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:6341

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:5351

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:5353

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:5352

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2014:4020

Lezen