Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. C.A. Mandemakers

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2020.
Rechter
Van 11-05-2012 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 11-05-2011 tot 10-05-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2008 tot 10-05-2011.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-2005 tot 10-05-2011.

Nevenbetrekkingen

Scriba (secretaris) Algemene Kerkenraad
Gestart op 19-09-2021.
Lid MR Basisschool
Gestart op 01-09-2020.
Gastdocent
Gestart op 01-11-2019.
Voorzitter Urgentie comissiegemeente Vijfheerenlanden
Gestart op 01-08-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Lid kerkenraad
Van 01-01-2010 tot 08-07-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2022:1699

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:1647

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:658

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:565

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2022:312

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6825

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6508

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:6097

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:5525

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2021:5517

Lezen