Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.N.L. Donker

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-05-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2019 tot 31-12-2020.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-08-2009 tot 31-12-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-12-2002 tot 31-07-2009.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter van de Geschillencommissie Advocatuur en Notariaat
Gestart op 01-09-2016.
Directeur / Groot aandeelhouder
Gestart op 01-01-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Lid kerkenraad en deputaatschappen Zending en Diakonale zaken en Maatschappelijke zorg
Van 01-01-2001 tot 01-10-2016.
Lid Commissie van Beroep
Van 01-01-1999 tot 01-10-2016.
Plv. voorzitter regionale tuchtcolleges van de gezondheidszorg
Van 15-09-2017 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:6519

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:5775

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:772

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:771

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:773

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:471

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:9815

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:8600

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:634

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:635

Lezen