Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. J.J.J. Sillen

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 16-04-2015.

Historische beroepsgegevens

Er zijn geen historische beroepsgegevens bekend.

Nevenbetrekkingen

Lid Redactieraad Liberaal Reveil
Gestart op 01-07-2017.
Lid Boekenraad Staats- en bestuursrecht
Gestart op 01-04-2016.
Annotator Jurisprudentie Bestuursrecht
Gestart op 01-01-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Adviescommissie bezwaarschriften
Van 01-06-2015 tot 01-06-2016.
Voorzitter Commissie van Advies voor bezwaarschriften en klachten
Van 01-01-2015 tot 01-08-2018.
Lid Raad van Advies NSHV Semper Lex
Van 01-06-2015 tot 01-08-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2018:320

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6434

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:6272

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:5905

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:3477

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:3494

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:3373

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:3374

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:904

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:746

Lezen