Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F. Sieders

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2014.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 04-09-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2014.
Rechter
Van 01-02-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-07-2010 tot 31-01-2011.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Toezicht/Voorzitter Beklagcommissie PI Veenhuizen (Esserheem en Norgerhaven)
Gestart op 01-01-2017.
Voorzitter Klachtencommissie medewerkers Espria
Gestart op 01-01-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-04-2012 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2022:300

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:301

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:276

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:294

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:101

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:99

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2022:98

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:5040

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:5043

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2021:5041

Lezen