Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.J.C. van Leeuwen

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 15-11-2014.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 10-04-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2013 tot 14-11-2014.

Nevenbetrekkingen

Lid ouderraad
Gestart op 01-12-2019.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-02-2017.
Lid
Gestart op 01-08-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2018:2024
02-05-2018
ECLI:NL:RBGEL:2018:1151
15-03-2018
ECLI:NL:RBGEL:2018:634
13-02-2018
ECLI:NL:RBGEL:2018:540
07-02-2018
ECLI:NL:RBGEL:2017:6852
28-12-2017
ECLI:NL:RBGEL:2017:4954
26-09-2017
ECLI:NL:RBGEL:2017:4489
31-08-2017
ECLI:NL:RBGEL:2017:4475
30-08-2017
ECLI:NL:RBGEL:2017:4468
30-08-2017