Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.J. Borgers

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2015.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-05-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2005 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Auteur/annotator
Gestart op 01-08-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-07-2013 tot 01-07-2017.
Lid oudergeleding
Van 01-07-2015 tot 01-07-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1441

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:717

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:711

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:710

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:713

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:712

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:706

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:709

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:704

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:705

Lezen