Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. D. Aarts

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-05-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2016 tot 30-04-2016.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-04-2016.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2016.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 10-07-2012 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2006 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 13-11-1998 tot 30-06-2006.
Gerechtsauditeur
Van 15-01-1996 tot 31-03-2000.

Nevenbetrekkingen

Werkzaamheden als arbiter
Gestart op 01-09-2016.
Lijstarbiter
Gestart op 01-01-2009.
Werkzaamheden als arbiter
Gestart op 01-01-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Arbiter
Van 15-08-2016 tot 01-09-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2021:2176

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:768

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:16402

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:16403

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2015:16394

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2016:17202

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:351

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:221

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:92

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2411

Lezen