Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. N. Schaar

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-10-2010 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-02-2004 tot 30-09-2010.
Advocaat-generaal
Van 01-10-1999 tot 31-01-2004.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 08-01-2003 tot 31-01-2004.
Officier eerste klasse
Van 01-09-1994 tot 30-09-1999.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 21-11-1990 tot 31-08-1994.
Substituut-officier van Justitie
Van 30-09-1989 tot 20-11-1990.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1986 tot 29-09-1989.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Geschillencommissie Algemeen; algemeen inzetbaar als reserve bij de geschillencommissie
Gestart op 01-09-2018.
Voorzitter wrakingskamer geschillencommissie
Gestart op 01-09-2018.
Voorzitter Geschillencommissie Notariaat
Gestart op 01-04-2013.
Lid Trinity Law Association. Genootschap van advocaten, rechters en juristen die alumnus zijn
Gestart op 01-01-2007.
Voorzitter geschillencommissie advocatuur; het geven van bindende adviezen danwel arbitrale beslissingen
Gestart op 01-09-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Toezicht NBA
Van 01-01-2011 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1506

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:686

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:688

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:658

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:623

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:406

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:360

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:275

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:50

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3398

Lezen